Volkswagen I.D Buzz-Efsane Geri Geliyor

Volkwagen’in efsane T1 modeli yeniden tasarlandı.Yeni tasarımıyla görenleri kendine hayran bıraktı. Hannover Fuar’ında tanıtılan araç fuardakiler tarafından büyük ilgi ile karşılandı. Yeni tasarımıyla fuarda ki diğer araçların üstüne gölge düşüren araç deyim yerindeyse adeta küllerinden yeniden doğuyor.

volkswagen id buzz concept at pebble beach 1024x576 - Volkswagen I.D Buzz-Efsane Geri Geliyor

Volkswagen I.D Buzz’un 2022 yılında piaysaya sürüleceği söylendi.Araç, sahiplerine tamamen son teknolojilerle donatılmış bir nostaljik araba hissi yaşatacak.İç konforu ve tasarımı seyahatler için olabildikçe geniş olarak tasarlandı. Bu tasarımlar sırasında aracın temel tasarımı korunarak bir yol izlendi.Aracın tasarımında eski modellerde olduğu gibi iki renkli boyama tarzına yer verildi.Aracın tamamen elektrikli olması ise görenler için ayrı bir heyecan kaynağıydı.Elektrikli bir otomobil olmasına rağmen araç performansı üst düzeylerde tutulmuş ve gayet iyi özelliklere sahipti.

volkswagenidbuzz2 660x371 1 - Volkswagen I.D Buzz-Efsane Geri Geliyor

I.D Buzz sadece binek olarak değil ticari panelvan olarakta piyasaya sürülecek.Binek modeli kadar ticari modeli de çok şık ve göz alıcıydı. Ufak fakat kullanışlı sade ve hoş bir görünüme sahip olan modeli 2022 yılında yollarda görebileceğiz. Binek modelinde olduğu gibi ticari modelinde de araç tamamen elektrikli ve çevre dostu.Aracın gerek binek gerek ise ticari modeli şüphesiz günümüz teknolojisiyle çok iyi birleştirilmiş bunun yanında tasarımı ise eski temellerini bozmayacak şekilde neredeyse kusursuz olarak yenilenmiş durumda.

fgjhkf - Volkswagen I.D Buzz-Efsane Geri Geliyor

Genel Özellikler

Toplamda 5 metre uzunluğa sahip

Yaklaşık 2 metre genişliğe sahip

Aks mesafesi 3.3 metre

Yaklaşık olarak 550 km menzile sahip

200 beygir motor gücü

Benzer Haberler

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir